احتمالاً نام شیشه سکوریت را شنیدهاید

شیشه سکوریت

 شیشه سکوریت ( شیشه نشکن یا این که آبدیده ) تجدید به این که مقاوم خیس از شیشه ناپخته بی آلایش هست و پس از باخت و خرد شدن به تکه های زیاد کوچک تری تبدیل می‌شوند و زخم کمتری وارد می‌کنند را اسم گذاری کردند، که او‌لین توشه آقای  از مملکت فرانسه توانست با امتحان نادرست های زیاد و عملکرد های دوچندان شیشه سکوریت ( شیشه نشکن یا این که آبدیده ) را ایجاد و انقلاب عظیم و نوینی را در ادامه سال ۱۸۷۴ میلادی در ادامه صنعت شیشه تولید نماید و در ادامه دوران خویش شیشه سکوریت ( آبدیده ) از حداکثر ایمنی برخوردار بود ولیکن امروزه روز با وجود شیشه لمینیت امنیتی ، شیشه سکوریت در ادامه زمره شیشه های مالامال خطر به شمار می رود و به برهان خاصیت مکانیکی و شیمیایی موجود پس از عملیات گزینه نیاز به جهت شیشه سکوریت استاندارد ، زیاد مطلوب به جهت صنعت های اسباب خانگی میباشد. شیشه های نشکن در ادامه برابر ضربه مقاوم بوده و در ادامه شکل شکستن به تکه هایی با حاشیه صاف تبدیل می شوند که زخم مقداری وارد می کنند. شیشه های برش خورده با لغزیدن بر بر روی قرقره ها به کوره وارد می شوند. ایجاد کنندگان شیشه دارای متعددی به جهت به جهت فرایند تبیل شیشه به سکوریت قائل ستند و به این برهان به کوره خویش دارای متعددی می دهند. 

 به طور نمونه به جهت منزل هایی که داری طراحی سنتی هست کارگزاشتن و اجرای کابین دوش شیشه ای مطلوب نمی باشد. اشکال درب های شیشه سکوریت معمولیدرب شیشه سکوریت عادی به جهت آپارتمان ها ، دفترها و مرکزها تجاری ایده آل میباشند و با طراحی مدرن و ایمنی تام از دیگر شیشه ها متفاوتی هستند. طراحی همین کابین ها با طراحی مدرن و کلاسیک همخوانی دارد. همین شیشه در ادامه رنگهای دودی، مسی، آبی، طلایی، مات، رفلکس، روشن و سوپر کلیر ایجاد میشود. درب های اتوماتیک شیشه ای تلسکوپیک و درب های شیشه ای فولدینگ، آیتم های قابل قبولی به جهت مصرف کنندگان به حیث می رسد. خطرات محیطی هم نقش مهمی در ادامه تعیین گونه درب اتوماتیک ایفا می کنند. هر دو شیشه مات و گواهی بلاست از ساینده ها به جهت تولید نمای شیشه به کارگیری می کنند. امروزه شیشه های مات و بی رنگ جای شیشه هایی با الوان رنگین را گرفتند و امروزه می بینیم که شیشه ها به شکل بی رنگ، مات و دودی عمده گزینه به کارگیری قرار می گیرند و به ندرت شیشه های رنگی به دیده می آیند، اما آن نیز به جهت مکان ها و مصارف خاصی که اکثر اوقات سنتی هستند؛ اما داریم شیشه های رنگی خاصی که در ادامه حمام و یا این که به تیتر جداکننده بخش های گوناگون منازل به کارگیری می شوند که اما آن ها بحثی قطع دارند.

 امروزه به کارگیری از شیشه سکوریت یا این که به عبارتی شیشه نشکن به علت ایمنی قابل قبول همین شیشه زیاد متداول گردیده است. اجرای فضای نورگذر در ادامه سقفها امروزه در ادامه فرمان کارمعماران با تجربه قرار گرفته هست شیشه نشکن به جهت سقف بهترین متریال به جهت همین دستور است. شیشه های سکوریت با میزان و ضخامت های متفاوتی ایجاد می شوند که دستکم میزان واحد ۲۵۰ در ادامه ۲۵۰ میلیمتر و حداکثر میزان واحد ۴۸۰۰ در ادامه ۲۴۰۰ میلی متر است. شیشه های سکوریت مهم مقاومت مکانیکی حدود پنج برابر شیشه های عادی هستند. ارزش شیشه سکوریت بسته به ضخامت، گونه و ابعاد، حدود 1.5 الی چهار برابر شیشه عادی با به عبارتی بعدها و ضخامت است. از آنجائیکه نیاز به اعتنا مضاعف دارااست فقط متخصص می تواند بعدها ظریف را میزان گیری کند. نکته قابل اهمیتی که راجب شیشه سکوریت می بایست دانست همین هست که امکان برش دوباره سپس از عملیات سکوریت در ادامه بر روی شیشه ناپخته وجود ندارد براین اساس تام میزان گیری ها می بایست قبل فرآیند سکوریت انجام شود. مقاومت شیشه 10 میل را می اقتدار از مقدار تحمل فشار، ضربه، تغییرا دمایی گزینه میزان گیری قرار داد. A , B هست که ارزش شیشه سکوریت 10 میل در ادامه هر مرتبه میزان مرغوب بودن مختلف است. فرایند سکوریت به جهت شیشه سکوریت با سطح فراهم سازی شروع می شود که شامل برش شیشه به میزان دلخواه و آنالیز شیشه به جهت نقص ها است.

 با اعتنا به این که در ادامه سطح سرد سازی شیشه، لایه های بیرونی به نسبت لایه های درونی زودتر سرد می شوند، همین دستور سبب ساز استحکام بالای شیشه می شود. همین گونه شیشه ها مهم تنوع رنگی بالایی میباشند و از آن ها به تیتر شیشه های دکوراتیو هم به کارگیری می شود. عاقبت همین که ساختار آن ها زیاد مقاوم خیس از شیشه های عادی است. شیشههای سکوریت در ادامه ضخامتهای متمایز است. صحیح هست که شیشه میرال و شیشه عادی تفاوت های اکثری در ادامه گونه ساخت، کاربرد و خصوصیت ها با یکدیگر دارند، البته در ادامه مواقعی هم تماما مشابه به نیز میباشند و هیچ تفاوتی ندارند. کمپانی رامادر با به کارگیری از ابزار یراقی که از مملکت ترکیه وارد میشود، شیشهها را به یکدیگر متصل می کند و کارگزاشتن پارتیشن کادر لس را انجام میدهد. در ادامه دوران کارگزاشتن شیشه میرال می بایست اعتنا شود تا به گوشه ها و حاشیه های آن آسیبی وارد نشود و همینطور از یراق آلات باکیفیت به کارگیری شود و اعتنا داشته باشید تا در ادامه دوران کارگزاشتن هیچ نوع خراشی بر بر روی شیشه وارد نشود.

 

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

آبسردکن: خرید و قیمت 20 مدل آب سرد کن خانگی و رومیزی (باکیفیت)

آبسردکن رومیزی   این آبسردکن یکی از از نوع های منش میزی با قرار گیری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.