مراحل استراتژی سئو کدامند؟

مراحل استراتژی سئو کدامند؟
سئو چیست, سئو تکنیکال چیست, سئو داخلی چیست, سئوی سایت

اگر در مقابل دید هزاران کاربر قرار بگیرید، آن هم کاربرانی که خودشان به دنبال شما هستند، آیا هیچ فرقی برای شما نمی کند؟ گوگل خیلی واضح و صریح بیان کرده است که ریسپانسیو بودن یک وب سایت برای الگوریتم ها گوگل یک سیگنال و فاکتور مهم در رتبه بندی آن ها است. پیش از آنکه بخواهید به جذب سوشال سیگنال فکر کنید، باید بدانید که از چه شبکههای اجتماعی استفاده نمایید. نکته بسیار مهمی که باید بدانید این است که تعداد جستجوها معمولا بیش از تعداد گفته شده در مثال است و همچنین خیلی بعید است که از 700 نفر فقط 200 نفر سفارش ثبت کنند و در نهایت سود حساب شده نیز حداقل درنظر گرفته شده است. یک مثال واقعی از ثروتمندشدن سایتها در نتایج اول گوگل حال بیایید یک محاسبه ساده و سر انگشتی انجام دهیم اگر روزانه کلمه خوش شویی 2000 دفعه جستجو شود که معمولا 70٪ این جستجوها با موبایل انجام میشود و از این 2000جستجو حدود 30 درصد آنها روی گزینه اول کلیک کنند یعنی نزدیک به 700 نفر در یک روز وارد گزینه اول در کلمه خوش شوییشدهاند. ما میتوانیم امتیاز وبسایت خود را به دو روش کلاه سفید و کلاه سیاه افزایش دهیم.

اینکار به کاربران اجازه میدهد سادهتر با سایر محتواهای وبسایت هم آشنا شده و Bounce Rate وبسایت شما را بهبود دهند. باید در وبسایت و مطالبی که در آن قرار میدهیم چیزهایی را رعایت کنیم که گوگل، ما را به عنوان بهترین نتیجه، و یا به عنوان یکی از بهترین نتایج نشان دهد. در نتیجه، به رعایت اصول و استراتژی هایی که ما را در دسته نتایج برتر در گوگل نشان میدهد، سئو یا به زبان انگلیسی seo میگوییم. در واقع سئو عملیاتی است که ما روی یک صفحه از سایتمان انجام میدهیم تا در موتورهای جستجو در دسته نتایج برتر قرار بگیریم. برای مثال یک آژانس مسافرتی با پرداخت ماهانه 100 میلیون تومان برای تبلیغات در گوگل هنوز سود بالایی میبرد و حاضر است برای رتبه گرفتن روی کلمهای مثل تور مشهد تا چند صد میلیون تومان هزینه کند، این نیز نشان میدهد که چقدر میتوان با داشتن رتبهی خوب در گوگل ثروت ایجاد کرد. که همان طور که در بالا گفتم، به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو میباشد. منظورم از کلمه خاص، همان کلمات یا مسائلی هست که افراد روزانه آنها را جستجو میکنند. طبق آمارهای منتشر شده از گوگل بیش از 30 درصد افراد وارد نتیجه اول میشوند و اگر با سایت و قیمتهای خوبی مواجه شوند با همان مجموعه کار میکنند و باقی افراد هم برای بررسی قیمت یا سایتهای دیگر به چند نتیجه بعدی مراجعه خواهند کرد و معمولا کسی به صفحه دوم گوگل نمیرود مگر در شرایط خیلی خاص و محدود! This was cre ated by G​SA  Content Gener᠎at᠎or  Demov​ersion!

سایت های فراوانی برای مرجع سئو وجود دارند اما در بین تمام سایت ها، این ها قابل اتکا تر و معتبر تر هستند. بک لینکی که این ویژگی ها را ندارد نمی تواند با سئو همگام شود. در این جستجو که ما یا دیگران آن را انجام میدهیم، یک سری نتایجی به دست میآید که بعضی از آنها درصفحه اول هستند و برخی دیگر در صفحات دیگر گوگل نشان داده میشوند. پس مطمئن شوید که حساب کاربری شما با کلمات کلیدی و لینکهای داخلی و همچنین دیگر حسابهای شبکه های اجتماعی بهینهسازی شده است. با طراحی وب سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو میتوانید مطمئن باشید که کاربران با هر دستگاهی که وارد سایت شما شوند میتوانند تمامی خدمات و محصولات را به طور کامل مشاهده کنند و از خدمات سایت بهره مند شوند. از آنجا که این الگوریتم مقالاتی را نشان می دهد که حاوی کلمات کلیدی مرتبط هستند و به دامنه های محترم تعلق دارند ، از تجربه مصرف کننده حمایت می کند. گزینه های مناسبی برای آموزش می باشند. مطلب شما باید برای هر سطح از خواننده مناسب باشد از به کار بردن اصطلاحات پیچیده و تخصصی در آن پرهیز کنید.

افزایش فروش اینترنتی نیز مثل هر کسب و کار دیگری، نیازمند دیده شدن یا اصطلاحا در چشم بودن است. در واقع اگر محتوای تولید شما جامع بوده و به خوبی نوشته شده باشد، میتوانید حتی برای عبارتهایی که در متن نوشته نشده رتبه کسب کنید. برای بررسی اینکه آیا هاست شما از این پروتکل پشتیبانی میکند یا خیر به این لینک رفته و آدرس سایت خود را وارد کنید. شما به میانه راه می رسید و خواهید دید چیزی نیست که بتواند شما را به مرحله بعدی برساند، اینجاست که نیازمند راهکار درست، آموزش صحیح، استراتژی دقیق و کارهای منظم هستید، ما همه اینها را در بستری حرفه ای بنام پلتفرم مدیریت سئو مانگو آماده کرده ایم. پس در قدم اول یک راست به سراغ مفاهیم سئو می رویم و از چیستی آن می گوییم. یک خوش شویی با رسیدن به رتبه اول گوگل در این مثال 300 میلیون تومان سود میکند و اینگونه سئو میتواند یک مجموعه یا فرد را ثروتمند کند.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

آبسردکن: خرید و قیمت 20 مدل آب سرد کن خانگی و رومیزی (باکیفیت)

آبسردکن رومیزی   این آبسردکن یکی از از نوع های منش میزی با قرار گیری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.