پلتفرم متاورس متا در انگلیس راه اندازی شد

پلتفرم متاورس متا،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی

متا سرانجام پلتفرم متاورس خود را برای دارندگان هدست‌های واقعیت مجازی Oculus Quest ۲ در انگلیس راه اندازی کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، دارندگان هدست‌های واقعیت مجازی Oculus Quest ۲ در انگلیس بالاخره از امروز به Horizon Worlds دسترسی خواهند داشت. به‌روزرسانی این هدست که این هفته ارائه می‌شود، ارتباط اجتماعی در VR را برای همه آسان‌تر می‌کند.

 

Horizon Worlds پلتفرم متاورس در حال رشد شرکت متا است و کاربران Quest ۲ در انگلیس (که بالای ۱۸ سال سن دارند) هم اکنون می‌توانند به صورت رایگان آن را دانلود کرده و وارد آن شوند. آن‌ها به کاربرانی خواهند پیوست که از قبل به این سرویس در ایالات متحده و کانادا دسترسی دارند.

 

به جای اینکه پشت میز خود بنشینید، شما و افرادی که با آن‌ها چت می‌کنید می‌توانید به هر مکانی که می‌خواهید منتقل شوید یا حتی می‌توانید آن را خودتان بسازید.

 

شما حتی می‌توانید با دوستان خود همکاری کنید و از دارایی‌ها و اشیاء ایجاد شده توسط بقیه استفاده کنید تا کمی امکانات به فضای VR خود اضافه کنید.

 

این به‌روزرسانی در انگلیس اولین گسترش بزرگ برای Horizon Worlds از زمان راه‌اندازی آن است. متا امیدوار است که ورود بازیکنان جدید به پلتفرم متاورس به آن کمک کند تا به رشد و شکوفایی خود ادامه دهد، اما باید منتظر باشیم و ببینیم که بازیکنان این کشور چه واکنشی نسبت به آن نشان خواهند داد.

 

پلتفرم متاورس متا،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی

 

 

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

آیفون خاموش هم هک می‌شود؟

مجموعه: اخبار تکنولوژی از نظر تئوری، سرقت کلید مجازی از آیفون حتی اگر دستگاه خاموش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.